Pojďte k nám pracovat!

Jsme maximálně osobní zaměstnavatel. Už je nás víc než tři stovky a stále rosteme. I přesto si vážíme každého našeho zaměstnance a přistupujeme k němu maximálně osobně. Přidejte se k nám a přesvědčte se na vlastní kůži!Volné pozice

Nahlédněte k nám

SILNÁ ZNAČKA

Volvo je prémiovou švédskou značkou s více než devadesátiletou historií ve výrobě vozů. První vůz Volvo sjel z výrobní linky v Göteborgu v roce 1927. Historie samotné značky Volvo ale sahá až do roku 1915.

​​​​​​​SKVĚLÝ TÝM

Ve všech našich pobočkách udržujeme neformální, přátelskou atmosféru. Nejsme svázaní hierarchií, ani velkým počtem striktních procesů. Snažíme se jít cestou zdravého rozumu s ohledem na potřeby našich zákazníků a zaměstnanců a na to, aby nás všechny práce bavila.

MODERNÍ ZÁZEMÍ

Máme skvělý a pestrý tým lidí s různorodými zkušenostmi, zájmy i koníčky a nadšením pro značku Volvo i její zákazníky. Naše kolegyně i a kolegové mají možnost v rámci čtyř dealerství Volvo, i sesterské společnosti Albion Cars – autorizovaný dealer značek Jaguar a Land Rover, růst a realizovat se v různých profesích, poznávat nové prostředí, kolegy a zákazníky, v duchu naší filozofie a vize Volvo.

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Každý nový člen našeho týmu se může těšit na zaškolení od zkušenějšího kolegy na stejné nebo obdobné pozici a svého manažera.

Importér Volvo v České republice organizuje pro naše zaměstnance řadu technických a produktových školení v různých formách – e-learning, prezenční školení v ČR i v zahraničí.

OSOBNÍ ROZVOJ

Značka Volvo je synonymem bezpečí, kvality, inovace a souladu s přírodou. Ve stejném duchu se snažíme vytvářet také zázemí pro naše zaměstnance a zákazníky.

Budujeme nové moderní a komfortní showroomy a servisy s inovativními službami, postupy a koncepty – například Video Servis, Volvo Osobní servis (VPS), Volvo Retail Experience. Samostatnou kapitolou je svět zvaný Volvista, sdružující web, mobilní aplikaci, asistenční službu i tištěný magazín, to vše sloužící fanouškům značky Volvo (nejen) z řad našich zákazníkům

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Skupina Auto Průhonice nyní sdružuje čtyři autorizované Volvo dealerství. V roce 2009 jsme otevřeli první showroom a servis v Průhonicích (Auto Průhonice), o rok později následovala pobočka v Praze Dejvicích (Auto Dejvice), dva roky poté jsme přestřihávali pásku nového showroomu v pražských Stodůlkách (Auto Stodůlky) a v roce 2015 také v Brně na Heršpické (Auto Cardion - Brno)...

Pošlete nám své CVčko právě teď!

Volvista social wall

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH